Турнір з міні-футболу пам'яті В.М. Панчошного

Вже багато років поспіль у лютому на базі Ізяславської ДЮСШ проводиться міжобласний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті тренера-викладача спортивної школи Панчошного Володимира Миколайовича. Цьогорічні змагання проходили впродовж двох діб і у них взяли участь юні футболісти 2009-2010 р.н. Команди було поділено на дві групи. У першій групі змагалися команди: м. Ізяслав І, м. Хмельницький І, Коростень ІІ, СМТ. Понінка. Другу групу представляли команди: м. Ізяслав ІІ, м. Нетішин, м. Коростень І, м. Хмельницький ІІ. Ізяславчани проявивши справжній, вже можна сказати чоловічий характер, здобули досить омріяні перемоги,  посівши у групі перше місце. У фіналі наші юні спортсмени з рахунком 3:4 у запеклій та напруженій боротьбі поступилися команді “ Новатор ” з м. Хмельницький. Третю сходинку посіли вихованці смт. Понінки обігравши гравців з м. Нетішин з рахунком 5:3.

На турнірі був присутній син Панчошного Володимира Миколайовича – Віталій Панчошний, який по закінченю змагань висловив подяку організаторам, учасникам та глядачам, а кращих спортсменів нагородив цінними подарунками. Ізяславська ДЮСШ нагородила  призерів змагань  призами, особистими грамотами, та кубками.