Відкрита першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2004 р.н.

11-12 лютого відбулась Відкрита першість Ізяславської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2004 р.нУ турнірі взяли участь 8 команд у тому числі вихованці нашої  школи під керівництвом  тренера-викладача Рибачка В.МКоманди були поділені на дві групи.

До першої групи потрапили команди:Ізяслав1, Старокостянтинів, Стрий, Славута.

До другої групи потрапили команди: Ізяслав 2, Миропіль, Білогір'я, Шепетівська РДЮСШ,

Ігри виявилися цікавими та напруженими. У впертій боротьбі за перше місце зійшлися команди м.Славута та Шепетівська РДЮСШ, де перемогу здобули вихованці Славутської ДЮСШ. Третє місце  посіли юнаки м.Стрия, обігравши м. Ізяслав .

Добру організацію та проведення  змагань забезпечили: головний суддя Рибачок В.М., суддя Цимбалюк С.А., секретар- Дукач Д.В. По закінченю змагань дирекція Ізяславької ДЮСШ нагородила учасників особистими грамотами, медалями та кубком.